تبلیغات
فوتسال سالکو - مصاحبه روزنامه پیام استان با مهران اسدیان
فوتسال سالکو
وب سایت رسمی تیم فوتسال سالکو شاهرود
تیم فوتسال سالکو شاهرود در فصل جاری قرار است با تلاش های احمد خرم رئیس هیات زحمتکش و دوست داشتنی هیات شهرستان شاهرود و یک مربی نامآشنای به نام علی زندی پور در لیگ دو فوتسال کشور شرکت کند که به طور حتم و یقین در رشد و توسعه فوتسال منطقه تاثیر به سزایی دارد و همچنین می تواند بستر مناسبی برای شکوفایی استعدادهای ناب استان باشد که یکی از این استعدادها کسی نیست جز مهران اسدیان یکی از بهترین های فوتسال استان سمنان که روز به روز هم دنبال پیشرفت است مهران در صورت حمایت توانایی حضور در بهترین تیم های لیگ برتری را هم داراست که امیدواریم شاهد چنین روزی باشیم اما با این بازیکن باآتیه و با اخلاق گفت وگوی کوتاهی را ترتیب دادیم که امیدواریم مورد توجه و عنایت شما عزیزان واقع شود.
 لطفا خودتان را معرفی کنید.
مهران اسدیان متولد 1370/7/25 دانشجوی رشته مدیریت صنعتی دانشگاه شاهرود در حال حاضر در خدمت تیم سالکو شاهرود هستم.
چه شد که به فوتسال روی آوردید؟
من کار خودم را از فوتبال شروع کردم ولی به دلیل جذابیت و علاقه بیشتر من به فوتسال و همچنین امکان پیشرفت بیشتر این رشته در سطح استان، ترجیح دادم فوتسال را دنبال کنم.
نظر شما در رابطه با فوتسال استان؟
فوتسال استان در چند سال اخیر پیشرفت های شگرفی در کشور داشته که از جمله آن می توان به صعود تیم های فوتسال پیمان شاهرود و مهدیشهر به جمع 8 تیم برتر امیدهای کشور، ورود تیم سالکو به دسته دو کشور و حضور مربیان جوان و توانمندی مانند آقای زندی پور در سطوح بالای فوتسال کشور اشاره نمود که نشان از پتانسیل و ظرفیت بالای فوتسال در استان می باشد.
شرایط تیم فوتسال سالکو را چگونه ارزیابی می کنید؟
تیم سالکو با اتکا به بازیکنان بومی و خرید چند بازیکن خوب غیربومی و کادر فنی علمی و تمرینات منظم و منسجم سه ماهه خودش را جز امیدهای صعود به لیگ یک کشور می داند که امیدواریم با حمایت های مردم و تماشاگران خوب شاهرودی به این مهم دست پیدا کنیم.
بهترین تیم و بهترین بازیکن فوتسال از نظر شما؟
تیم فوتسال اسپانیا، فالکائو، محمد کشاورز
آرزوی ورزشی؟
امیدوارم بتوانم در فوتسال به مرحله ای برسم که ابتدا در لیگ برتر کشور که به نظرم یکی از بهترین لیگ های دنیا می باشد بازی کنم و در نهایت افتخار پوشیدن پیراهن تیم ملی کشورم را کسب کنم.
در پایان اگر صحبت خاصی دارید بفرمایید؟
در خاتمه ابتدا از پدر و مادر و برادرم که مشوقین اصلی من بودند و هستند تشکر می کنم و همین طور از مربیانی که در طی این چند سال برای من زحمت کشیدند به ویژه آقای خرم که در شکل گیری فوتسال من و شهرم نقش به سزایی داشتند کمال تشکر را دارم و از شما هم که این فرصت را در اختیار من قرار دادید تشکر می کنم.نوشته شده در تاریخ سه شنبه 1390/11/25 توسط روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی کات