تبلیغات
فوتسال سالکو - مصاحبه روزنامه پیام استان با کاپیتان سالکو
فوتسال سالکو
وب سایت رسمی تیم فوتسال سالکو شاهرود

Picture Hosted by Free Photo Hosting at http://www.iranxm.com/

تیم فوتسال سالکو شاهرود با برنامه ریزی وسرمایه گذاری مناسب و با جذب بازیکنان کارآمد بومی و غیربومی (از سایر شهرستان های کشور) عزم خود را جزم نموده که در مسابقات لیگ 2  فوتسال کشور با کسب قهرمانی به مرحله بالاتر صعود نمایند.
************************************************************************************
یکی از بازیکنان با تجربه و با سوابق در خشان در لیگ برتر (با تیم راه ساری) و چندین با حضور در اردوهای تیم ملی، کاپیتان سالکو علی علیرضایی می باشد که برای آشنایی بیشتر از سوابق این بازیکن مصاحبه ای با نامبرده انجام شده که شرح آن در ذیل ارائه می گردد.
لطفا خودتان را معرفی نمایید؟
علی علیرضایی هستم متولد 1361 از شهرستان ساری 
 کمی در رابطه با سوابق ورزشی خود توضیح دهید؟
فوتسال را از سال 1380 با تیم جوانان شهروند ساری شروع کردم که با این تیم موفق به کسب قهرمانی مسابقات قهرمانی جوانان کشور شدیم و در سال  1381 توسط آقای روزبهانی به تیم ملی امید دعوت شدم و مدت یک سال به همراه  تیم ملی امید در اردو و مسابقات حضور داشتم از سال 1382 وارد تیم لیگ برتری بزرگسال راه ساری شدم و مدت 3 سال در این تیم بازی کردم که در سال 1382 توسط آقای محمدحسن انصاریفر به تیم ملی بزرگسال دعوت شدم، متاسفانه با توجه به شروع دوران خدمت وظیفه از تیم ملی جداشدم. در ادامه به تیم دسته اولی فوتبال استیل آذین پیوستم و زیر نظر آقای فرهاد کاظمی مدت 6 ماه را در این تیم گذراندم و مجددا به فوتسال بازگشتم و برای یک نیم فصل به تیم دسته اولی دانشگاه علوم پزشکی ساری پیوستم و در سال جاری در خدمت تیم سالکوی شاهرود هستم.
نظر فنی مربیان تیم ملی، مقطعی که در تیم ملی بزرگسال حضور داشتید چگونه بود؟
در آن مقطع در اوج دوران بازیگریم قرار داشتم و نظر کادرفنی   روی من کاملا مثبت بود و با توجه به صحبت های کادر فنی قرار بود.   به همراه تیم به تورنمنت برزیل عازم شوم که متاسفانه به علت مشکلات خدمتی  از تیم ملی دور شدم.
درطول دوران بازی آیا از تیم های دیگر پیشنهادی داشتید؟
بله در سال 1382 از تیم فوتسال لیگ برتری پاس تهران پیشنهاد داشتم که متاسفانه به علت عدم همکاری مدیرعامل وقت راه ساری انتقال بنده انجام نشد.
بنابراین به حق خود در فوتسال کشور نرسیدید؟
متاسفانه مشکلات خدمتی و عدم همکاری و مساعدت مدیران راه ساری باعث شد به خواسته های خود در فوتسال دست پیدا نکنم.
با چه مربیانی تاکنون کار کرده اید؟
در ابتدا با آقای مهدی نعمتی شروع کردم و در ادامه در خدمت استاد رعدی بودم، در تیم ملی امید در خدمت جناب آقای روزبهانی و در تیم ملی بزرگسال زیر نظر جناب آقای انصاریفر کار کردم در فوتبال نیز چند ماهی با آقای فرهاد کاظمی کار کردم و در ادامه جناب آقای علی امینی مربی من بود که بازگشتم به صحنه فوتسال را مدیون ایشان می باشم هم اکنون نیز زیر نظر جناب آقای زندی پور به کارم ادامه می دهم.
نظر شما در رابطه با فوتسال استان سمنان و خصوصا شهرستان شاهرود در مقایسه با استان مازندران وکلا فوتسال کشور چیست؟
این استان و به ویژه شهرستان شاهرود دارای بازیکنان مستعد زیادی است که چنانچه سرمایه گذاری و برنامه ریزی مناسبی انجام شود مطمئنا در آینده حرف هایی زیادی در فوتسال کشور خواهند داشت و من هم به نوبه خود تمام سعی ام را می کنم که تجربیاتم را در اختیار جوانان مستعد این استان قراردهم.
پیش بینی شما از تیم سالکو در مسابقات لیگ 2  کشور؟
با انگیزه وارده ای که در تیم سراغ دارم و با شرایط نسبتا مناسبی ایجاد شده و داشتن مربی کارآمد و بازیکنان خوبی که جذب شده اند امیدوارم که انشا»الله این تیم به لیگ یک کشور صعود نماید.
حرف آخر؟
از شما بابت مصاحبه تشکر می کنم و امیدوارم مسئولین استان از این تیم حمایت کنند. همچنین تشکر ویژه ای از خانواده و خصوصا پدرم که بهترین حامی و پشتیبان همیشگی من در فوتسال بوده و علیرغم مشکلات مالی و مشکلات زندگی بهترین شرایط روحی و روانی را برای من فراهم نمود تا بتوانم با آسودگی خاطر به فوتسال ادامه دهم.
نوشته شده در تاریخ شنبه 1390/11/22 توسط روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی کات