تبلیغات
فوتسال سالکو - مصاحبه علی زندی پور
فوتسال سالکو
وب سایت رسمی تیم فوتسال سالکو شاهرود
آماده باش به تیم های لیگ دو فوتسال / علی زندی پور : فقط برای صعود به لیگ یک می جنگیم
آماده باش به تیم های لیگ دو فوتسال / علی زندی پور : فقط برای صعود به لیگ یک می جنگیم
سرمربی تیم فوتسال سالکوی شاهرود که این فصل در رقابت های لیگ دسته دوم فوتسال کشور حضور دارد در گفتگو با سایت اداره کل ورزش وجوانان استان سمنان گفت : تا امروز پنجاه و هشت جلسه تمرین را پشت سر گذاشته ایم و فقط وفقط به صعود فکر می کنیم.
علی زندی پور افزود: تمام هفته را به صورت حرفه ای تمرین می کنیم و تاکنون چند بازی با تیم های مختلف برگزار کرده ایم که مهمترین آنها بازی با تیم های لیگ برتری پرسپولیس تهران و راه ساری بوده است.
وی تصریح کرد: از روز پنج شنبه بیست ودوم لغایت شنبه بیست وچهارم دی ماه به منظور آمادگی هرچه بیشتر و مرور کارهای تاکتیکی انجام شده در تمرینات و قرار گرفتن در شرایط بازی برای برگزاری یک اردوی تدارکاتی به اراک سفر می کنیم.
زندی پور اظهار داشت: در اراک اردو میزند و پس از آن به مصاف میثاق تهران و شهرداری ساوه خواهیم رفت تا به شرایط آمادگی برسیم.
سرمربی تیم فوتسال سالکوی شاهرود ضمن تقدیر وتشکر از حمایت مسئولان اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان گفت: از تلاش های صورت گرفته توسط همت هادیان مدیر کل ورزش وجوانان ، میثم صالح آبادی مالک باشگاه واحمد خرم مدیرعامل تیم تشکر دارم و همجنین جا دارد تا از زحمات شبانه روزی و بی دریغ ابراهیم اصغری ، ابوالفضل موسوی وفیروزآبادی اعضا هیئت مدیره سپاسگزاری کنم.
تیم فوتسال سالکوی شاهرود به عنوان نماینده استان سمنان در فصل 91-90 در مسابقات لیگ دسته دوم فوتسال کشور حضور خواهد داشت.
این مسابقات از تاریخ بیست وهشتم بهمن ماه آغاز می گردد.نوشته شده در تاریخ سه شنبه 1390/10/20 توسط روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی کات