تبلیغات
فوتسال سالکو - دو روی متفاوت از سالکو:نیم فصل اول دوازدهم،نیم فصل دوم،سوم
فوتسال سالکو
وب سایت رسمی تیم فوتسال سالکو شاهرود

حساس ترین بازی هفته بیست و یکم لیگ بی گمان بازی سالکو و علیصدر همدان بود. این بازی درحالی در سالن شهید اکبری در حضور تماشاگران پرشور و متعصب شاهرودی برگزار گردید که دو تیم محکوم به پیروزی بودند یکی برای صعود و یکی برای بقا.

تیم همدانی که با تمام قوا برای کسب پیروزی در این بازی به میدان آمده بود که اسیر بازی منطقی و متعصبانه و با کیفیت سالکو شد.سالکو که در همان نیمه اول توانست با 2 گل محمد رضا خداوردی و محمد چرخاب حاشیه امنیت مناسبی در ادامه بازی برای خود فراهم کرد.این تیم درحالی توانست به 2 گل دست یابد که چند موقعیت دیگر گلزنی را از دست داده بود.

نیمه دوم صحنه هنرنمایی های دروازبان سالکو بود.امیر احمدپور که در چند هفته گذشته به همگان نوید یک دروازه بان آینده دار را داده بود در این بازی نیز توانست چند موقعیت خوب حریف را که فشار خود برای زدن گل های خورده افزایش داده بودند،از بین ببرد.

بازی با همین نتیجه در جریان بود که 5 دقیقه پایانی را علیصدر 5 نفره بازی کرد اما با دفاع منسجم حریف مواجه شد.سالکویی ها در این شرایط هم چندین موقعیت گلزنی را از دست دادند با این وجود در آخرین دقایق تیم علیصدر روی اشتباه دفاعی حریف توانست یکی از گل ها را جبران کرده تا بازی با همین نتیجه به پایان برسد.

سالکو با این برد و کسب 23 امتیاز توانست بالاتر از سایپا اردبیل،باروبن قزوین و میلاد تنکابن در مکان نهم جدول قرار بگیرد اما کماکان خطر سقوط را احساس کند

لازم به توضیح است تیم سالکو در نیم فصل دوم با کسب 6 برد و 1 تساوی با مجموع 19 امتیاز در مکان سوم جدول نیم فصل قرار گیرد.
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 1391/06/16 توسط روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی کات