تبلیغات
فوتسال سالکو - صعود 2 پله ای سالکو
فوتسال سالکو
وب سایت رسمی تیم فوتسال سالکو شاهرود

از سری مسابقات لیگ دسته 2 فوتسال کشور و از هفته هفدهم جمعه شب 2 تیم سالکو و سایپا اردیبل در حضور تماشاگران پرشور شاهرودی در سالن شهید اکبری این شهر به مصاف هم رفتند که این تیم سالکو بود که توانست با اقتدار با نتیجه پرگل 5 بر 2 از سد حریف اردبیلی خود بگذرد.

این بازی درحالیکه قرار بود بصورت زنده پخش شود اما این مهم بدلیل بی توجهی و بی مهری مسئولان انجام نشد تا سایر همشهریان و هم استانی ها از دیدن یک بازی زیبا و مهیج محروم باشند.

گل های سالکو را در نیمه اول امرا... ملک و محمد امیری به ثمر رساندند و این در حالی بود که مو قعیت های زیادی را بازیکنان سالکو  در این نیمه از دست داده بودند بازی در نیمه اول با همین 2 گل روبه اتمام بود که در 16 ثانیه پایانی و به لطف اشتباه داوری تک گل سایپا از روی نقطه دوم پنالتی به ثمر رسید.

سالکو که از شروع بازی های این فصل نشان داده بود که تبحر خاصی در خلق موقعیت و در عین حال از دست دادن آن دارد در این بازی و بخصوص در نیمه دوم نیز نتوانست سنت شکنی کند تا سایپایی ها در یک غافل گیری گل دوم خود را به ثمر برساند در ادامه این محمد چرخاب بود که توانست قفل دروازه حریف را در نیمه دوم باز کرده و گل سوم را وارد دروازه حریف کند.گل چهارم سالکو در دقایق بعد توسط مجتبی درویشی به ثمر رسید تا خیال شاهرودی ها را از پیروزی در این بازی راحت کند در لحظات پایانی و طی یک ضد حمله این امیر نادعلی بود که توانست گل پنجم را به ثمر برساند تا این بازی با همین نتیجه به پایان برسد.سالکو با این نتیجه پرگل ضمن صعود 2 پله ای در جدول خیز بلندی را برای جدا شدن از انتهای جدول برداشت و امیدوار است با پیروزی مقابل باربن در قزوین همچنان به صعود خود در جدول ادامه دهد و نوید روزهای بهتر را به طرفداران خود بدهد لازم به توضیح است که:

بازی های هفته هجدهم بدلیل ایام سوگواری شهادت حضرت علی (ع) و شب های پر فضیلت قدر با یک هفته تاخیر برگزار می گردد.
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 1391/05/15 توسط روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی کات